محصول

  

میهمان گرامی پرنیان خوش آمدید
در قسمت بالای صفحه(بالای تصاویر متحرک) سرفصلهای مختلفی مشاهده می فرمایید. شما می توانید از قسمت(ورود به خانواده پرنیان) عضو سایت شده و به خانواده بزرگ پرنیان بپیوندید. چنانچه عضوی از ما هستید از بخش (اعضای خانواده پرنیان) ورود کنید.  (ارتباط با پرنیان) بخشی است که در آن اطلاعات تماس و راه های ارتباطی با پرنیان درج شده است . شما می توانید از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر با پرنیان تماس گرفته و با کارشناسان فروش ، تبلیغات و کارشناسان آموزشی ما مشاوره نمایید.(ساعت کاری پنجشنبه ها تا 2 می باشد). چنانچه مدرس هنرهای مختلف هستید به بخش (همکاری با پرنیان)مراجعه نمایید و فرم مربوطه را پر کنید. در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد. در بخش (درباره پرنیان) با ما آشنا می شوید و اطلاعات کاملی در مورد محصولات دریافت خواهید کرد.


سمت راست سایت سرفصلهایی را مشاهده می فرمایید. چنانچه موس خود را روی هر یک از این سرفصلها نگه دارید زیر مجموعه های آن نمایش داده می شود. برای مثال (خانه پرنیان) به چهار بخش زندگی زناشویی ،تربیت کودکان، تربیت نوجوانان و زندگی آرمانی را داراست.
در بخش (خانه پرنیان) به مقالات روان شناسی پرداخته شده است . شما می توانید مقالات مربوط به روابط صحیح عاطفی و زناشویی. تربیت کودکان و نوجوانان و نکات مهم برای داشتن خانه ای زیباتر و بهتر را از این بخش مطالعه نمایید.
در بخش (آشپزخانه پرنیان )به دستورات غذایی مختلف پرداخته شده است . دستور پیش غذاهای مختلف، غذاهای سنتی و فرنگی ،سالادها، سس ها،ترشی ها، مرباها و همچنین اطلاعاتی راجع به ابزار و لوازم آشپزی در اختیار شما قرار گرفته است .

در بخش (قنادی پرنیان) دستور پخت شیرینی های مختلف و همچنین کیک های متنوع داده شده است
در بخش (کافی شاپ پرنیان ) دستور تهیه انواع نوشیدنی ها،گلاسه ها، شیک ها،انواع قهوه، دسرها، سس های دسر و بستنی ها ارائه شده است .
در بخش (داروخانه پرنیان) اطلاعات مفیدی درباره لاغری، تناسب اندام ، طب گیاهی و سنتی ،در مانهای نوین و گیاهان دارویی ارائه شده است . شما می توانید با خواندن مقالات مرتبط اطلاعات کاملی دریافت نمایید.
در بخش (باشگاه پرنیان)مقالات و اطلاعات جامعی درباره یوگا،تناسب اندام، یوگای صورت،حرکات ورزشی، حرکات اصلاحی، کالری غذا ها و روش های چربی سوزی بدست آورید. همچنین در این بخش دو قسمت کاربردی وجود دارد. از قسمت (محاسبه کالری) می توانید میزان کالری مورد نیاز در روز را محاسبه کنید و همین طور از قسمت (محاسبه وزن ایده آل) میزان چاقی و لاغری خود را تخمین بزنید.
در بخش (مزون پرنیان) مقالات جالب در مورد مد، زیور آلات، رنگ مو، لباس های مناسب، لباسهای سنتی و ایرانی ارائه شده است.
در بخش (آتلیه پرنیان) می توانید عکس های هر مجموعه را مشاهده کنید همچنین در (سینمای پرنیان) چکیده ای کوتاه از هر مجموعه آموزشی قرار گرفته است

  

برچسب ها:

تاریخ: ۱۳۹۴,۰۲,۱۷
بازدید 1419
خبرنامه
ایمیل:

خبرنامه پرنیان

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی